Останні новини: Зимна Вода, Рудно

Зміна цін на тарифи та послуги

Зимна Вода, Рудно    02 02 2017

Шановні абоненти, звертаємо Вашу увагу, що з 1 березня 2017 року відбудуться зміни в умовах надання послуги високошвидкісного доступу до мережі Інтернет/ZNet.


Ці зміни стосуються незначних коригувань вартості тарифних планів для фізичних осіб.


Компанія змушена зробити це, щоб привести тарифи до більш-менш економічно обґрунтованого рівня після підвищення витрат, що пов'язані з ростом курсу іноземної валюти, в якій відбуваються розрахунки з закордонними партнерами - постачальниками іноземного трафіку й устаткування. Окрім того суттєво зросли інші витрати: зросли ціни на електроенергію для підприємств, ціни на оренду місця під телекомунікаційне обладнаня, ціни на паливо-мастильні матеріали, тощо. Більшу частину витрат, до яких призвела девальвація гривні, компанія вже компенсувала за рахунок власних ресурсів, але повністю покрити витрати, що зросли, компанія не може.


З 01.03.2017 року вступають в дію наступні тарифні плани:
Тариф Стара ціна/швидкість Нова ціна/швидкість
Базовий 80 грн = 25 мбіт/с 100 грн = 25 мбіт/с
Зручний 100 грн = 50 мбіт/с 125 грн = 60 мбіт/с
Швидкий 120 грн = 100 мбіт/с 150 грн = 100 мбіт/с

Також просимо звернути Вашу увагу на те, що з 1 березня 2017 року змінюється вартість додаткової послуги "Зовнішня IP-адреса" з 20 грн/міс до 35 грн/міс


Завдяки запланованим змінам компанія ZNet зможе надалі надавати якісні послуги високошвидкісного Інтернету та впроваджувати нові сучасні технології.


Наперід дякуємо за розуміння. Ваш ZNet.